top of page

 Популярність та попит на здобуття європейської вищої освіти завжди були предметом уваги для українських студентів. Але особливо актуальним це стало за час війни.

        Враховуючи важливість питання вибору місця освіти для українських абітурієнтів, Одеська політехніка спільно з Університетом Штефан чел Маре (Румунія) запачаткували програму подвійного диплому. За програмою, студенти, навчаючись одночасно в українському та румунському університетах, отримають можливість отримати дипломи бакалавра, магістра або доктора філософії від обох навчальних закладів.

       Програма, що пропонується для вступу, ґрунтується на багаторічному міжнародному досвіду Одеської політехніки, з урахуванням якого студентами буде забезпечена послідовне залучення до навчального процесу в обох університетах, адміністративна підтримка на всіх етапах навчання та сприяння у початку професійної кар’єри.

Рисунок2.jpg

Звернення від ректора.

Шановні друзі Одеської політехніки!

Радий привітати вас на сторінці Інституту публічної служби та управління нашого університету. При виборі місця навчання абітурієнт та його батьки зазвичай  розглядають такі критерії, як статус університету, якість освіти, перспективи працевлаштування після навчання, відповідність  диплому європейським вимогам, комфортні умови процесу навчання та доброзичливе студентське середовище.

Всім цим вимогам відповідають умови навчання та програми вищої освіти які пропонує Одеська політехніка. За всіма ступенями освіти: бакалавр, магістр, доктор наук студенти можуть отримати диплом фахівця рівня провідних європейських університетів. Запорукою цього є сучасна матеріально-технічна база, лабораторії . .  .

                                                         

                                                          З найкращими побажаннями,

Ректор Генадій Оборський

Освіта за програмою подвійного диплому

Спочатку - освітній рівень "бакалавр"

IMG_2622.а.JPG

Для абітурієнтів 2023 року пропонується програма подвійного диплому освітнього рівня «бакалавр», за якою здобувачі вищої освіти можуть одночасно отримати ступені бакалавра від Університету Штефан чел Маре та Одеської політехніки. Дана програма відповідає правовим положенням Закону України «Про вищу освіту», Закону Румунії «Закон про освіту № 1/201» та Угоді між Кабінетом Міністрів України та Урядом Румунії про взаємне визнання і еквівалентність документів про освіту від 19.02.1999.

  Відповідно до програми подвійного диплому студенти, які зараховані на навчання до Одеської політехніки, одночасно можуть бути рекомендовані і до вступу в Штефан чел Маре. За  програмою подвійного диплому студенти будуть включені до державних освітніх реєстрів Румунії та України та підпишуть відповідні контракти на навчання з Штефан чел Маре та Одеською політехнікою.

    Для одночасного отримання двох дипломів, студенти мають повністю опанувати навчальні програми обох партнерських університетів. За програмою подвійного диплому, студенти .....

Наступний крок - ступень "магістр"

Підписання контракту

Магістерська програма подвійного диплому пропонується для студентів, які мають освітній ступень «бакалавр», відповідають вимогам вступу до магістратури та склали іспити в Одеській політехніки.

    Магістерська програма подвійного диплому відповідає існуючим нормативним документам та законодавству України та Румунії в освітній сфері, які гарантують взаємне визнання і еквівалентність документів про освіту виданих партнерськими університетами.

   Студенти, які навчатимуться за навчальною програмою подвійного диплому освітнього рівня «магістр», підпишуть відповідні контракти на навчання з Університетом Штефан чел Маре та Одеською політехнікою.

   У випадку відсутності бюджетних місць, студент за своїм вибіром може сплатити повну вартість навчання в одному університеті та оплатити в іншому університеті вартість вивчення та здачі іспитів тільки для окремих дисциплін. Для оплати навчання студенти можуть використовувати гранти освітніх програм Європейського Союзу та Румунії.

   Лекції, семінари, практичні та лабораторні заняття та оцінка знань при навчанні в магістратурі з подвійним дипломом, будуть ...

Результат навчання - успішна кар'єра за фахом 

Офісне середовище

 Фінальним етапом будь якої освіти є початок використання набутих знань в практичній діяльності. Тому підтримки студентів старших курсів в Університеті Штефан чел Маре та Одеської політехніки у плануванні своєї кар'єри є важливою складовою програми подвійного диплому.

    В Штефан чел Маре та Одеській політехніки наданням допомоги у пошуку роботи на ринку праці опікуються спеціальні підрозділи, Кар’єрні центри. Всі випускники мають необмежений доступ до підтримки від служби кар’єри та працевлаштування не тільки під час навчання, але і після його закінчення. Для вирішення питання свого працевлаштування студенти у будь який час можуть завітати до кар’єрного центру, щоб обговорити свої варіанти працевлаштування в Україні або Румунії. Всі студенти також можуть звернутися за допомогою з працевлаштуванням і під час навчання, починаючи з другого курсу.

   Підтримка з працевлаштування, яку надає Кар’єрний центр, завжди починається з допомоги у розробці короткострокового і довгострокового планів кар'єри, а потім на їх основі індивідуальної стратегії пошуку роботи. Для цього консультант по працевлаштуванню випускників постійно співпрацює з ...

Підпишіться на наші оновлення про публікації та події

Будьте в курсі останніх новин

Дякуємо за підписку!

bottom of page